Simple hierarchical select (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Dropdown
is: Fellivalslisti

en: Show hierarchy in dropdown
is: Sýna stigskiptingu í fellivalslista
