Simple hierarchical select (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: - None -
ja: - なし -

en: Save
ja: 保存

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Selection type
ja: 選択タイプ

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ja: 通常のオプションでタームを表示するボキャブラリーを選択してください。

en: Dropdown
ja: ドロップダウン

en: Show hierarchy in dropdown
ja: ドロップダウンに階層を表示

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ja: 不正なボキャブラリーが選択されています。変更してください。

en: Select terms from vocabulary @voc
ja: ボキャブラリー @voc からタームを選択

en: Select terms
ja: タームを選択

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
ja[0]: タームが見つかりません: @terms
ja[1]: タームが見つかりません: @terms

en: Display error message
ja: エラーメッセージを表示
