Simple hierarchical select (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus
