Simple hierarchical select (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Display number of nodes
pl: Wyświetl liczbę węzłów

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
pl: Wybierz, który ze słowników ma wyświetlać terminy.

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Show hierarchy in dropdown
pl: Drzewko wewnątrz listy rozwijanej

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
pl[0]: Nie udało się odnaleźć terminu @terms
pl[1]: Nie udało się odnaleźć terminów @terms
pl[2]: Nie udało się odnaleźć terminów @terms

en: Display error message
pl: Wyświetl komunikat błędu

en: Display the number of nodes associated with the term.
pl: Wyświetl liczbę węzłów powiązanych z terminem.

en: Allow creating new terms
pl: Pozwól tworzyć nowe terminy

en: If checked the user will be able to create new terms (permission to edit terms in this vocabulary must be set).
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że użytkownik będzie mógł tworzyć nowe terminy (konieczne do tego jest ustawienie odpowiednich uprawnień edycji terminów słownika).

en: Allow creating new levels
pl: Pozwól tworzyć nowe poziomy

en: If checked the user will be able to create new children for items which do not have any children yet (permission to edit terms in this vocabulary must be set).
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że użytkownik będzie mógł tworzyć nowe elementy podrzędne dla terminów, które nie posiadają jeszcze elementów podrzędnych (konieczne do tego jest ustawienie odpowiednich uprawnień dla słownika).

en: Force selection of deepest level
pl: Wymagaj wyboru najgłębszego poziomu

en: If checked the user will be forced to select terms from the deepest level.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że użytkownik będzie musiał wybrać najgłębszy dostępny termin.
