Simple hierarchical select (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Save
sv: Spara

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
sv: Välj vilket vokabulär som termer skall visas i, under de allmäna alternativen.

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Show hierarchy in dropdown
sv: Visa hierarki i rullgardinsmeny

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
sv: Ett ogiltigt vokabulär är valt. Var vänlig ändra det i alternativen.

en: Select terms from vocabulary @voc
sv: Välj termer från vokabulär @voc

en: Select terms
sv: Välj termer

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sv[0]: Kunde inte hitta termen: @terms
sv[1]: Kunde inte hitta termerna: @terms

en: Display error message
sv: Visa felmeddelande
