Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ
