Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་གདམ་ཚན་དུ་སྤྱི་མིང་གང་ལ་ཐ་སྙད་མངོན་དགོས་པ་གདམ་དགོས།

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Show hierarchy in dropdown
bo: མར་འཐེན་གྱི་ནང་དུ་བརྒྱུད་རིམ་སྟོན

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱི་མིང་ཞིག་བདམས་འདུག གདམ་ཚན་ནས་བརྗེ་རོགས།

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Display error message
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་སྟོན་པ
