Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ca: Seleccioneu els termes de vocabulari per mostrar a les opcions regulars.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
ca: Mostra la jerarquia en un desplegable

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
ca[0]: No s'ha pogut trobar el terme: @terms
ca[1]: No s'han pogut trobar els termes: @terms

en: Display error message
ca: Mostra el missatge d'error
