Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: Save
da: Gem

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
da: Vælg fra hvilket ordforråd der skal vises termer i de almindelige valg.

en: Dropdown
da: Rullemenu

en: Show hierarchy in dropdown
da: Vis hierarki i rullemenu

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
da: Ugyldigt ordforråd valgt. Skift det venligst under indstillingerne.

en: Select terms from vocabulary @voc
da: Vælg termer fra ordforrådet @voc

en: Select terms
da: Vælg ord

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
da[0]: Kan ikke finde termen: @terms
da[1]: Kan ikke finde termerne: @terms

en: Display error message
da: Vis fejlmeddelelse
