Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
