Simple hierarchical select (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
