Simple hierarchical select (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: never
ne: कहिले पनि होइन
