Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: never
eo: neniam

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
