Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: - Any -
ga: - Iad uile -
