Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Depth
gl: Profundidade

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: never
gl: nunca

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: <Any>
gl: <Algún>

en: Is one of
gl: É un de

en: - Any -
gl: - Calquera -
