Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Save
hy: Պահպանել

en: never
hy: երբեք
