Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: never
km: កុំ​

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
