Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: never
ku: هیچ کات

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.
