Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Depth
lt: Gylis

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: never
lt: niekada

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
