Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Depth
ml: ആഴം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
