Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Save
nn: Lagre

en: never
nn: aldri

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: <Any>
nn: <Alle>
