Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Save
os: Ныффысс
