Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: never
ps: هيڅکله

en: - Any -
ps: -هر-
