Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
