Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: never
sq: asnjëherë

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
