Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: <Any>
ta: <எதுவும்>
