Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Depth
te: లోతు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
