Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: never
th: ไม่เคย

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
