Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
