Simple hierarchical select (7.x-1.7-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: never
vi: chưa bao giờ

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: <Any>
vi: <Bất kì>

en: Is one of
vi: Là một trong

en: - Any -
vi: - Tất cả -
