Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Save
ast: Guardar

en: never
ast: nunca

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
