Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Depth
ca: Profunditat

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Save
ca: Desa

en: never
ca: mai

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: <Any>
ca: <Qualsevol>

en: Is one of
ca: És un de

en: always
ca: sempre

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.
