Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Depth
cs: Hloubka

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Save
cs: Uložit

en: never
cs: nikdy

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: Is one of
cs: Jeden z

en: always
cs: vždy

en: - Any -
cs: - nezáleží -
