Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Depth
et: Sügavus

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: never
et: mitte kunagi

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: - Any -
et: - Kõik -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.
