Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Save
eu: Gorde

en: never
eu: inoiz ez

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: <Any>
eu: <Edozein>

en: - Any -
eu: -Edozein-
