Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Depth
fa: عمق

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: never
fa: هرگز

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: <Any>
fa: <همه>

en: Is one of
fa: یکی از

en: always
fa: همیشه

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
