Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Depth
hi: गहराई

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: never
hi: कभी नहीं

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: <Any>
hi: <कोईभी>

en: Is one of
hi: में से एक है

en: - Any -
hi: -कोईभी-
