Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Depth
is: Dýpt

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Save
is: Vista

en: never
is: aldrei

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Is one of
is: Er eitt af
