Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Depth
jv: Jerone

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Save
jv: Simpen

en: never
jv: ora tau

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: <Any>
jv: <Sembarang>

en: - Any -
jv: - Sembarang -
