Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: never
kk: ешқашан

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
