Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ
