Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Depth
mr: खोल

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: never
mr: कधीच नाही

en: - Any -
mr: - काहीही -
