Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Save
sk: Uložiť

en: never
sk: nikdy

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: <Any>
sk: - Akýkoľvek -

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: always
sk: vždy

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
