Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: never
sl: nikoli

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: - Any -
sl: - Vse -
