Simple hierarchical select (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Save
sr: Сачувај

en: never
sr: никада

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: - Any -
sr: - Сваки -
