Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Depth
ar: العمق

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Save
ar: حفظ

en: never
ar: أبدا

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: always
ar: دائمًا

en: - Any -
ar: - اختر -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات
