Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Depth
be: Глыбіня

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Save
be: Захаваць

en: never
be: ніколі

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.
