Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Save
bg: Запази

en: never
bg: никога

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: always
bg: винаги
