Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Depth
el: Βάθος

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: never
el: ποτέ

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: <Any>
el: <Όποιο>

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
