Simple hierarchical select (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: never
ka: არასდროს

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: <Any>
ka: <ნებისმიერი>
